| 2026-06-07 21:57:52 :: LD : uzenet a vegekrol |
| 2026-06-07 21:53:51 :: LD : nem |
| 2026-06-07 21:21:13 :: LD : rrr |
| 2026-06-07 21:11:10 :: LD : fölülre |
| 2026-06-07 21:05:33 :: LD : próbaaaa |
| 2026-06-07 20:43:24 :: LD : próbák |
| 2026-06-07 20:21:56 :: LD : server kapcsolódás |
| 2026-06-06 13:28:22 :: LD : Messengeren csinálok az osztálynak, ahová felteszem a beküldött tartalmakat,ahogy é |
| 2025-11-23 17:05:26 :: LD : ez egyszerűbb módszer |
| 2025-04-24 13:08:04 :: ToT : Igen, Jó a megfejtésed |
| 2025-04-24 08:26:22 :: LD : zek szerint nem kell izgulnom: jó a megoldásom |
|
2025-04-23 19:30:08 :: LD : ide bárki-bármikor írhat, és az közvetlenül megjelenik a beszélgető-üzenő fiókban
a cetlikre írt üzenetek időrendben hivatkozásra kattintva |