Ebben a fiókban a (volt)IV.c-sek hivatkozásra kattintva
egy levelező-beszélgető csoport nyílik meg, ez a fiók is a közreműködésem
nélkül működik, a levelezőben az üzenetek egyetlen személyhez szólóak
(a csoport többi tagja sem olvashatja, csak a címzett),
vagy a csoport tagjai számára publikusak is lehetnek (de ezt is csak
acsoport tagjai olvashatják)
(volt) IV.c-sek